Dzięki książce "Praktyczny kurs pisarstwa" z powodzeniem udaje mi się tworzyć fascynującą oraz wzruszającą powieść, która mam nadzieję niebawem ujrzy światło dzienne. Uważam, iż bez wyżej wymienionego kursu, nie byłabym w stanie nawet zabrać się do pisania czegoś dłuższego. Czegoś co zdoła przyciągnąć uwagę czytelników i pozwoli bez jakichkolwiek ograniczeń wgłębić się w samo serce literatury, otwierając przede mną coraz to nowe możliwości jej tworzenia.

Fakt, iż mam dopiero 15 lat daje dowód na to, że wszystko jest możliwe do zrealizowania. Tak niewiele potrzeba, aby marzenia stały się rzeczywistością... A to przecież właśnie możliwość ich spełniania sprawia, iż życie jest tak fascynujące. Jedna książka; to ona otworzyła przede mną bramy ogromnych możliwości.

- Agata Kusiak

Z myślą o ludziach, którzy są otwarci na praktyczną wiedzę, którzy cały czas chcą się rozwijać i zmieniać siebie, stworzyliśmy specjalny Klub ludzi pozytywnych, ludzi, którzy chcą być bliżej sukcesu.

Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy osób i mieć dostęp do unikalnej i praktycznej wiedzy w postaci książek, które zmieniają życie ludzi, wejdź tutaj
Copyright Złote Myśli design  futunica