Od kiedy zetknęłam się ze Złotymi Myślami miałam okazję zapoznać się z wieloma cennymi publikacjami. Szczególne zainteresowanie wzbudziły we mnie książki z zakresu rozwoju osobistego, pozytywnego myślenia, biznesu, jak i dotyczące wychowania.

Te ostatnie są szczególnie bliskie mojemu sercu, bo otworzyły mi oczy na wiele spraw dotyczących mnie samej, wychowania dzieci, mechanizmów rządzących zachowaniem moim i innych ludzi, jak również pomogły mi w budowaniu własnej tożsamości, rzuciły światło na wiele spraw.

Zauważam u siebie większą komunikatywność, a moje życie zmieniło się o 180 stopni.

Bardzo interesuje mnie tematyka pedagogiczna, wychowanie, bo studiowałam w tym kierunku i dzięki Złotym Myślom mogę poszerzać swoje zainteresowania. Jest wielu autorów, dzięki którym zmieniłam swoje myślenie i nadal zmieniam, bo chcę i mam okazję sięgać ciągle po nowe, interesujące mnie książki.

- Kasia Kaliska

Z myślą o ludziach, którzy są otwarci na praktyczną wiedzę, którzy cały czas chcą się rozwijać i zmieniać siebie, stworzyliśmy specjalny Klub ludzi pozytywnych, ludzi, którzy chcą być bliżej sukcesu.

Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy osób i mieć dostęp do unikalnej i praktycznej wiedzy w postaci książek, które zmieniają życie ludzi, wejdź tutaj
Copyright Złote Myśli design  futunica