Niedawno zakupiłam dwie książki: "Szybkie czytanie dla wytrwałych" oraz "Szybkie czytanie praktyczne ćwiczenia". Nie zdążyłam ich do końca przeczytać, czy raczej przerobić, bo to raczej coś więcej niż zwykła książka, którą się raz czyta ;), ale już teraz wiem co mogę przez nie osiągnąć.

Są napisane przejrzyśćie, zrozumiałe dla każdego bez "wymądrzania się", co można spotkać w innych książkach: "im mniej czytelnik zrozumie tym inteligniejszy wydaje się autor...". Tutaj znalazłam prawdziwą pomoc: techniki, porady i wskazówki, które pozwolą mi osiągnąć moje cele. Również forma (tzn. np. czcionka) ułatwiają jej przeczytanie.

Miałam możliwość zobaczenia kilka innych ebooków (darmowych) i mogę z pewnością powiedzieć, że Wydawnictwo Złote Myśli wie co oferuje i zapewne jest świadome tego, jak bardzo może pomóc innym ludziom, którzy pragną coś zmienić w swoim życiu i nie boją się osiągać swoich celów ;)

A mówiąc krótko i zwięźle: to są narzędzia, które są w stanie człowieka uświadomić, że nic nie jest nieosiągalne, a wymaga jedynie naszego zaangażowania i chęci zrealizowania celów ;)

- Kasia Szczepanik

Z myślą o ludziach, którzy są otwarci na praktyczną wiedzę, którzy cały czas chcą się rozwijać i zmieniać siebie, stworzyliśmy specjalny Klub ludzi pozytywnych, ludzi, którzy chcą być bliżej sukcesu.

Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy osób i mieć dostęp do unikalnej i praktycznej wiedzy w postaci książek, które zmieniają życie ludzi, wejdź tutaj
Copyright Złote Myśli design  futunica