Wzrastałam w lęku i niewiedzy, w przekonaniu, że życie to cierpienie i twór okoliczności zewnętrznych. Publikacje "Złotych Myśli" zmieniły moje życie.

Słuchając ich, uświadomiłam sobie, że nie ma przypadków,chaos przerodził się w harmonię, stagnacja i rezygnacja w twórcze działanie, a życie jest teraz najwspanialszym darem dla mnie i innych ludzi.

Zrozumiałam działanie siły przyciągania i jak potęga moich myśli wpływa na kreowanie rzeczywistości.

Teraz wiem, że żyję po to by radować się możliwością tworzenia każdego dnia, na nowo. Wiem, do czego dążę, z jakimi sytuacjami oraz ludźmi chcę się spotykać i przyciągam to do siebie.

Ludzie, zdarzenia, zbiegi okoliczności- to wszystko ma sens.

Pomysł z wersją audio uważam za genialny, nagrałam sobie książki na MP3, co stwarza możliwość zaoszczędzenia czasu i dostępu do nich w każdym miejscu. Nagrania zainspirowały mnie również do tworzenia własnych, odsłuchuję więc teksty o bliskiej tematyce z moim własnym głosem z relaksującą muzyką w tle.

- Katarzyna Borczon

Z myślą o ludziach, którzy są otwarci na praktyczną wiedzę, którzy cały czas chcą się rozwijać i zmieniać siebie, stworzyliśmy specjalny Klub ludzi pozytywnych, ludzi, którzy chcą być bliżej sukcesu.

Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy osób i mieć dostęp do unikalnej i praktycznej wiedzy w postaci książek, które zmieniają życie ludzi, wejdź tutaj
Copyright Złote Myśli design  futunica