Złote Myśli znam już od ponad dwóch lat, często przeglądam, co tam nowego, lubię czytać recenzje, słuchać urywków audiobooków.

Zakupiłem też kilka ciekawych pozycji w postaci elektronicznej i tradycyjnej. Niektóre jak np. Efekt Motyla - Kamila Cebulskiego, zakupiłem zarówno w postaci elektronicznej, jak i drukowanej - aby móc otrzymać autograf Kamila, bo bardzo cenię sobie tą książkę napisaną spontanicznie przez tego młodego człowieka, polecam ją wszystkim młodym ludziom, którzy chcą lub myślą o rozpoczęciu własnego biznesu.

Byłem jednym z pierwszych, którzy zakupili Marketing Perswazyjny Joe Vitale i wykorzystałem zawarte w nim pomysły w swej pracy, podobnie z książkami Nikodema Marszałka i innych autorów.

Z zakupionych wydawnictw korzystam często. Dlaczego? Bo w przypadku wydawnictw elektronicznych, czytając na ekranie mogę kształtować sobie wielkość liter, wycinać cytaty, wydrukować w takim formacie jaki lubię itp., a najważniejsze jest to, że jeżeli jakaś pozycja mnie zachwyca, to mogę ją mieć w bardzo krótkim czasie i nie muszę wychodzić z domu, wystarczy, że zamówię, zapłacę i po zatwierdzeniu zapłaty mam po chwili linka do ściągnięcia zakupionej książki, co często zajmuje ok. 15 min.

Ponadto mam subskrypcję newslettera Złotych Myśli i zawsze na bieżąco otrzymuję wszelkie informacje o nowościach.

- Kazimierz Korpowski

Z myślą o ludziach, którzy są otwarci na praktyczną wiedzę, którzy cały czas chcą się rozwijać i zmieniać siebie, stworzyliśmy specjalny Klub ludzi pozytywnych, ludzi, którzy chcą być bliżej sukcesu.

Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy osób i mieć dostęp do unikalnej i praktycznej wiedzy w postaci książek, które zmieniają życie ludzi, wejdź tutaj
Copyright Złote Myśli design  futunica