W moim przypadku było tak…

Już nie wierzyłem, że naprawdę jestem coś wart. Doła tego załapałem po rozwodzie. Mniejsza o to. Jednak istotne jest, że uwierzyłem w siebie. Ponownie poszedłem do szkoły średniej by mimo średniego technicznego wykształcenia mieć także maturę. W ekstremalnym tempie „zdobyłem” maturę. W jednym roku nadrobiłem dwa lata liceum ogólnokształcącego, zdałem z powodzeniem maturę (już nową) i już wysłałem dokumenty do Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej im. Michała Beliny Czechowskiego w Podkowie Leśnej.

Ponadto pracuję nad rozkręceniem mojego prywatnego biznesu typu MLM, aby już w niedługim czasie osiągnąć niezależność finansową i cieszyć się z życia.

Na marginesie dodam, iż znajomi zauważyli moją pozytywną przemianę. Co tu dużo mówić, książki wydawnictwa Złote myśli są naprawdę wartościowe. Bardzo cenię sobie też audiobooki, gdyż w drodze nie tracąc czasu można ich słuchać na mp3 czy mp4.

Pozdrowienia Gorące dla Wydawnictwa Złote Myśli.
Krzysztof

Z myślą o ludziach, którzy są otwarci na praktyczną wiedzę, którzy cały czas chcą się rozwijać i zmieniać siebie, stworzyliśmy specjalny Klub ludzi pozytywnych, ludzi, którzy chcą być bliżej sukcesu.

Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy osób i mieć dostęp do unikalnej i praktycznej wiedzy w postaci książek, które zmieniają życie ludzi, wejdź tutaj
Copyright Złote Myśli design  futunica