Kiedy słyszę nazwę "Złote Myśli", pierwsze, co przychodzi mi do głowy to...

Wspaniali ludzie (tego nie sposób wyrazić słowami...).
Wspaniała idea (praktyczna wiedza, czyli coś, czego potrzebujemy najbardziej).
Wspaniałe rezultaty - tysiące ludzi podniosło jakość życia dzięki publikacjom tego wydawnictwa.

Dla mnie osobiście "Złote Myśli" to wielkie możliwości, z których miałem ogromny zaszczyt i przyjemność skorzystać - od czytania ebooków, poprzez wydanie książki, uczenie się skutecznego marketingu internetowego bezpośrednio od najlepszych, możliwość pracy w fantastycznym zespole, szkolenia Joe Vitale i Briana Tracy (plus wywiady z nimi), tłumaczenie "Hipnotycznego Marketingu", aż po niezapomniany weekend integracyjny w Karpaczu.

Złote Myśli stały się dla mnie trampoliną, dzięki której jakość mojego życia i możliwość wywierania pozytywnego wpływu na otoczenie wystrzeliły w kosmos :)

Właśnie dlatego wciąż współpracuję na różnych poziomach z załogą Złotych Myśli i polecam publikacje tego wydawnictwa każdemu, kto chce jeszcze lepiej żyć.

- Sebastian Schabowski

Z myślą o ludziach, którzy są otwarci na praktyczną wiedzę, którzy cały czas chcą się rozwijać i zmieniać siebie, stworzyliśmy specjalny Klub ludzi pozytywnych, ludzi, którzy chcą być bliżej sukcesu.

Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy osób i mieć dostęp do unikalnej i praktycznej wiedzy w postaci książek, które zmieniają życie ludzi, wejdź tutaj
Copyright Złote Myśli design  futunica